Witam bardzo serdecznie. c:
Dzisiejszy temat, to MUZYKA. Coś co odgrywa bardzo ważną rolę w Naszym życiu.
Na początku chciałabym Wam zadać zasadnicze pytanie: Czym dla Was jest muzyka?
Pytanie wydaje się być proste, aczkolwiek gdyby zagłębić się w każdy kątek tego słowa, można by wiele powiedzieć.
Osobiście dla mnie muzyka jest częścią mojego życia. Zawsze towarzyszy mi w chwilach smutku i radości. Jak stary, dobry przyjaciel, który nigdy mnie nie opuścił (i mam nadzieję, że nie opuści).
Miliardy różnych dźwięków, które słyszymy praktycznie cały czas. Gdy wyjdziemy na dwór; ptaki śpiewają swoje piosenki, wiatr wieje mocno - słychać gwizdy.
Są różne rodzaje. Metal, rap, disco - polo, pop i tak dalej... Każdy z nas ma swój ulubiony gatunek, którego słucha. Odpręża, relaksuje, odpoczywa. Coś cudownego.
A teraz zadam Wam drugie pytanie: Czym by było życie bez muzyki?
Nie umiem sobie wyobrazić, szczerze mówiąc. Szare życie z problemami, bez takiego najlepszego przyjaciela.
Muzyka dodaje nam siły. Daje nam natchnienia, wiary, nadziei. Ona nas rozumie bez względu na wszystko. Czy to my popełniliśmy błąd, czy kto inny.
Czasem mamy tak zepsuty humor, że nawet to, co zawsze nam go poprawiało nie umie. Wtedy nadchodzi ona, muzyka... Parę dźwięków, odpowiednio dobranych do naszego gustu i już lepiej.
Po prostu piękne. :)
Zawsze lubię rozmyślać przy muzyce, nie wiem jak Wy. :)
Doceniajmy to co mamy, a żyć nam się lepiej będzie! :)
fajny blog:) będę wpadać tu częściej:*
OdpowiedzUsuńhttp://suzu-suuzy.blogspot.com/